10 Saniye Sonra Kapanacaktır

Referanslar


Anadolu-Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. http://www.isuzu.com.tr/
Arpaş İhracat-İthalat ve Pazarlama A.Ş. http://www.arpas.com/
Aygaz A.Ş. http://www.aygaz.com.tr/
Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. http://www.besttrafo.com.tr/
Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş. http://www.bastugcelik.com.tr/
Beyçelik Gestamp Kalıp ve Oto Yan Sanayi Pazarlama ve Tic. A.Ş. http://www.beycelik.com.tr/
Bilim İlaç San. ve Tic. A.Ş. http://www.bilimilac.com.tr/
BMC San. ve Tic. A.Ş. http://www.bmc.com.tr/
Borçelik Çelik San. Tic. A.Ş. http://www.borcelik.com/
Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş. http://www.borusanmannesmann.com/
Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. http://www.bursacimento.com.tr/
Cimpor Yibitaş Çimento San. ve Tic. A.Ş. http://www.cimpor.com.tr/
Çebitaş Demir Çelik Endüstrisi A.Ş. http://www.cimpor.com.tr/
Çınar Boru Profil San. ve Tic. A.Ş. http://www.cinarboru.com.tr/
ÇİMSA Çimento San. ve Tic. A.Ş. http://www.cimsa.com.tr/
Diler Demir Çelik Endüstri ve Tic. A.Ş. http://www.dilerhld.com/
EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü http://www.euas.gov.tr/
Ege Çelik Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş. http://www.egecelik.com.tr/
Ekinciler Demir ve Çelik San. A.Ş. http://www.ekinciler.com/
ENPAY Endüstriyel Pazarlama ve Yatırım A.Ş. http://www.enpay.com.tr/
Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. http://www.erciyas.com.tr/
Erdemir Madencilik San. ve Tic. A.Ş. http://www.erdemirmaden.com.tr/
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. http://www.erdemir.com.tr/
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü http://www.etimaden.gov.tr/
FNSS Savunma Sistemleri A.Ş http://www.fnss.com.tr/
Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. http://www.fordotosan.com.tr/
Gemak Gemi İnşaat San. ve Tic. A.Ş. http://www.gemak.com/
Hema Endüstri A.Ş. http://www.hemaendustri.com.tr/
Honda Türkiye A.Ş. http://www.honda.com.tr/
İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. http://www.icdas.com.tr/
İlhanlar Haddecilik Boru Profil ve Tekstil San. Ltd. Şti. http://www.ilhanlargroup.com/
İpragaz A.Ş. http://www.ipragaz.com.tr/
İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. http://www.isdemir.com.tr/
İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. http://www.izdemir.com.tr/
Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf Sanayi A.Ş. http://www.kaldeklima.com/
Kaptan Demir Çelik Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. http://www.kaptandemir.com.tr/
Kardemir Haddecilik ve Elektrik Üretim San. ve Tic. Ltd. Şti. http://www.kar-demir.com.tr/
KARDEMİR Karabük Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. http://www.kardemir.com/
Karsan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. http://www.karsan.com.tr/
Kerevitaş Gıda San. ve Tic.A.Ş. http://www.kerevitas.com.tr/
Kocaer Haddecilik San. ve Tic. A.Ş. http://www.kocaerhadde.com/
Kroman Çelik Sanayii A.Ş. http://www.kromancelik.com.tr/
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü http://www.mkek.gov.tr/
Merkez Çelik San. ve Tic. A.Ş. http://www.merkezcelik.com.tr/
Noksel Çelik Boru Sanayi A.Ş. http://www.noksel.com.tr/
Nuh Beton A.Ş. http://www.nuhbeton.com.tr/
Nuh Çimento Sanayi A.Ş. http://www.nuhcimento.com.tr/
Nursan Çelik Sanayi ve Haddecilik A.Ş. http://www.nursan.com/
Nursan Metalurji Endüstrisi A.Ş. http://www.nursan.com/
Ortadoğu Rulman San. ve Tic. A.Ş. http://www.orsbearings.com/
Otokar Otomotiv ve Savunma San. A.Ş http://www.otokar.com.tr/
Oyak Beton San. ve Tic. A.Ş. http://www.oytas.com.tr/
Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş. http://www.oyak-renault.com.tr/
Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. http://www.pasabahce.com.tr/
ROKETSAN Roket San. ve Tic. A.Ş. http://www.roketsan.com.tr/
Samsun Makina San. A.Ş. http://www.samsunmakina.com/
SİDEMİR Sivas Demir Çelik İşlt. A.Ş. http://www.sidemir.com/
Sider Dış Ticaret A.Ş. http://www.dcud.org.tr/
Soda Sanayi A.Ş. http://www.sodakrom.com.tr/
Termo Teknik Tic. ve San. A.Ş. http://www.termoteknik.com/
Tırsan Treyler San. Tic. ve Nakliyat A.Ş. http://www.tirsan.com.tr/
TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. http://www.tofas.com.tr/
Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. http://www.tosyaliholding.com.tr/
Tosyalı Demir Çelik San. A.Ş. http://www.tosyaliholding.com.tr/
Toyota Boshoku Türkiye Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. http://www.toyota-boshokutr.com/
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. http://www.toyota.com.tr/
Trakya Cam San. A.Ş. http://www.trakyacam.com.tr/
Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş. http://www.turktraktor.com.tr/
Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜDEMSAŞ) http://www.tudemsas.gov.tr/
Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu http://www.tki.gov.tr/
Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. (TÜLOMSAŞ) http://www.tulomsas.com.tr/
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı http://www.tpao.gov.tr/
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. http://www.turkseker.gov.tr/
Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü http://www.taskomuru.gov.tr/
Yazıcı Demir Çelik Sanayi ve Turizm Ticaret A.Ş. http://www.dilerhld.com/
Yeşilyurt Demir Çelik End. ve Liman İşl. Ltd. Şti. http://www.yesilyurtdc.com.tr/
Yıldız Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. http://www.yildizentegre.com/
Yolbulan Metal San. ve Tic. A.Ş. http://www.yolbulan.com.tr/
Ana Sayfa | İnsan Kaynakları | Site Haritası | Kullanım Koşulları | İletişim Site Creation by
Turuncu Internet Solutions
Tüm hakları Yıldız Gaz Armatürleri A.Ş.’ye aittir. Copyright 2009 © All right reserved. İE 6+ 1024 * 768