10 Saniye Sonra Kapanacaktır

Kurumsal


1979 yılında kurulan firmamız , bugün 150 kişiden oluşan uzman kadrosu ve dünya standartlarında modern makine parkuruna sahip 18.000 m² kapalı alanda kurulu Esenyurt / İstanbul'daki  yeni fabrika binası ile konusunda Türkiye'de lider ve dünyanın saygın kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

 

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız Arge Departmanı, ürünlerimizin gelişmesinde ve yeni ürün tasarımları konusunda yarattığı projeleri patent kurumlarınca tescil ettirerek  ürün çeşitliliğini  her geçen gün arttırmaktadır. En yüksek kalite , uygun fiyat , sonsuz müşteri memnuniyetini kalite politikası haline getiren firmamız 1983 yılında Türkiye’de konusunda ilk TSE belgesini almış ve 1999 yılında ISO 9001 kalite yönetim sistemini benimsemiştir.

 

 

Uluslararası arenada da TÜV , APRAGAZ , D.A.R.E  (CE) belgeleri ile kalitesini onaylatan firmamız ; 2001 yılında konumundaki dünyanın en büyük akreditasyon kuruluşlarından biri olan APRAGAZ tarafından ürünlerinin en normlarına uygunluğunu sertifikalandırmıştır.

Ana Sayfa | İnsan Kaynakları | Site Haritası | Kullanım Koşulları | İletişim Site Creation by
Turuncu Internet Solutions
Tüm hakları Yıldız Gaz Armatürleri A.Ş.’ye aittir. Copyright 2009 © All right reserved. İE 6+ 1024 * 768